Türkçe English عربي

Hakkımızda

Hakkımızda

Özuçar Mutfak eşyaları San. Tic.Ltd.Şti.  % 100 yerli sermaye ile 1996 yılından bu yana çelik ürünleri imalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamız.  Mutfak eşyaları sektöründe kısa süre içerisinde,  kurumsallaşarak  sektörde piyasaya yön veren bir firma olarak üretim ağına devam etmektedir.

Yapılan Pazar araştırması neticesinde, her kesime hitap edecek, kaliteden asla ödün vermeden   iki ayrı markasını üretmeye başlamıştır.


-Yüksek kalitede olan tescilli markamız “ HİRA ÇELİK “

-Orta kalitede olan tescilli markamız “ZARİF”


Ülkede yaşanan tüm krizlere rağmen, şirket imalat ağında, kaliteden asla taviz vermeden, kendini çağın teknolojik makineleri ile yenileyerek, tüm zorluklara rağmen dimdik durarak hızla büyümeye devam etmektedir.

İmalatını hiç aksatmadan, ürüne ürün katarak, zengin çeşidi ve sürekliliğiyle “ORTADOĞU” ya kendi ihracatını yapmaktadır.

Ürünlerini kendi tesisinde gerçekleştirmekte ve tasarımlarını da kendi ekibi ile yaratmaktadır. Her sezon trendleri belirleyen modeller hazırlamaktadır.

Stoklu üretim sistemi ile çalışarak, ürünlerimizi arz-talep durumlarına göre imalat planlaması yapmaktadır.

Bugüne gelmemizin katkıları olan, h,ç taviz vermediğimiz üç ana prensibimiz vardır.

DÜRÜSTLÜK

KALİTE

GARANTİ

Büyük firmaların hızla ithalata yönelmesi ile 2002 yılında, piyasayı çok iyi takip eden ekibimizin gözlemleri neticesinde İSTOÇ ta SHOWROOM umuzu kurduk. Hergün genişleyen ürün yelpazesi ile kendine has yeni tasarımları, bu yelpazeyi daha da genişleterek, Pazar payını hızla arttırmaktadır.


VİZYONUMUZ 


Çok çeşitli ve geniş ürün yelpazesi ile İhracat sıralamasındaki şirketler arasına girerek

Markalarımızı Yurtiçi ve Yurtdışında güvenilir ve aranan hale getirmek.


MİSYONUMUZ 


Zengin ürün çeşidi  ve kaliteden ödün vermeyen ürünlerimizi en uygun fiyatla müşterilerimize sunabilmektir.

X

BİZ SİZİ ARAYALIM